Землеробство

stepНауковці написали: "Зага́льне землеро́бство — галузь науки, що досліджує теоретичні і практичні проблеми найраціональнішого використання орних земель, агроландшафтів, розробляє фізичні, хімічні, біологічні та механічні методи й прийоми підвищення родючості ґрунтів, урожайності сільськогосподарських культур, стабільності агроекосистем."

Із цього визначення можна зрозуміти, що загальне землеробство - наука непроста і багатопланова. Та це ж тільки "загальне", а, відповідно, має бути ще і "конкретне".

І що ж робити людині, яка захотіла виростити у себе на городі десяток-другий гарбузів. Помилятися тут не можна, бо хто знає скільки сватів назбирається цього року, а число гарбузів має бути не менше ніж можлива кількість женихів мінус 1.

Не до сусіда ж потім бігти?

Та і в сусіда доньки як ружі, хлопці як джмелі кружки в’ються, ще якби від нього не прийшли з позичками.

Коротше кажучи, гарбузи треба щоб були.

А тут тільки з загального землеробства скільки всього вивчається, а ще є і овочівництво, і бур’янознавство, і ... Бог Святий знає що.

Спробуємо Вам допомогти.

У цьому розділі викладено основні знання про землеробство, а в інших розділах про все, що може Вам знадобитись у вирощуванні рослин. Тобто за якусь годину-другу Ви зможете почуватися впевненіше у агрономії, і не встигне ще дівка причепуритися до вечорниць, як у Вас вже готовий бізнес-план.

Хай собі йде! Вас зненацька не застанеш.

Прошу до цікавого світу землеробства!:)